6 komentarzy

 1. ~malik

  Nieprzyjemnie czyli jak? – piszemy razem.
  Nie dziwne że nie jest lekko, bo to nie jest branża dziennikarska. Zastanawiam się, że wy takie dziennikarki a politykę i ekonomię wybrałyście. Hm, no ale to już sprawa nie moja, tylko nie marudźcie że cięzko jest.

  Odpowiedz
  1. Magda i Marta

   Wiem że razem, coś mi spację wstawiło nie tam gdzie trzeba, ale poprawione :)
   Politykę i ekonomię wybrałyśmy również dziennikarsko. A co do administracji to tu zadecydował rozum nie serce, które wciąż się wyrywa w nauki społeczne…A co do marudzenia to każdy ma prawo do zwątpienia, byle by później podniósł głowę wysoko i szedł wyznaczoną sobie drogą.
   Pozdrawiamy :)

   Odpowiedz
 2. ~Iva

  Oj Madziu współczuję Ci z tą nogą, bo też wiem co to znaczy, no ale najważniejsze, że jest już lepiej. Choć wiem, że leczenie jest długie i co najgorsze paskudztwo może wracać.
  Egzaminy będą na pewno zdane, a marzec szybko przyjdzie, tak więc uśmiechu i głowa do góry!!!

  Odpowiedz
 3. Anonim

  Myślę,ze dacie radę..w końcu nie święci garnki lepią…Fakt,ze na dziennikarstwie się nie przemęcza, raczje sie zdaje,prawda..? Na językach obcych to jest zryw,to jest orka..
  Dobrze zdacie i bedziecie zadowolone,jestem przekonana:)))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>