Jak szybko zarejestrowałyśmy telefon z korzyściami dla siebie!

Dzień dobry,

Wiecie, że Sejm uchwalił ustawa z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych. W związku z tym wszyscy jesteśmy zobowiązani do posiadania zarejestrowanego imiennie numeru telefonu.

Nasze numery telefonów były do tej pory w systemie „na kartę” (doładowanie za określona kwotę). Więc zostałyśmy „zmuszone” do rejestracji kart telefonicznych. Od dawna wydawało nam się że stawki oferowane przez naszego dotychczasowego operatora są mało atrakcyjne. Dlatego też myślałyśmy i przeglądałyśmy oferty operatorów.

Zainteresowała nas propozycja PLAY. Długo już korzystamy u nich z oferty na mobilny internet (teraz elastyczny) i byłyśmy zadowolone zarówno z ofert jak i z obsługi w sferze pomocy.

W ofercie jaką prezentuje ten operator wszystko wyglądało dobrze ( i jest).
Jednak zawsze się zastanawiamy jakie są ukryte opłaty. Dlatego napisałyśmy do nich pod jednym z postów na profilu FB Play. Napisałyśmy, że myślimy o tym aby się do nich przenieść jednak nie jesteśmy pewne jak to zrobić i jaka oferta będzie dla nas dobra.

Bardzo miło się zdziwiłyśmy gdy odezwał się do nas pan Damian Dolny (Doradca Biznesowy Play) który zaoferował swoją pomoc i wsparcie przy wyborze :-) :-)

Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem porozmawiał przedstawiając oferty dostosowane do naszych potrzeb. Odpowiadając na każde pytanie. Starając się tak dopasować ofertę aby była ona dostępna dla naszych skromnych finansów :-) :-) Kontakt nasz był zarówno telefoniczny jak i przez FB, co ważne w każdej chwili dnia mogłyśmy liczyć na kontakt! Pan Damian od początku do końca pilnował całej procedury podpisania umowy włącznie z przeniesieniem numeru do Play.

Bardzo Wam polecamy współprace z panem Damianem, dawno nie spotkałyśmy tak rzetelnego, kompetentnego i sympatycznego doradcy. Jak widać można współpracować na zasadzie partnerstwa z klientem i obie strony będą zadowolone.

Współpracować mogą zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem 793-690-459 lub FB.

ps. Jakbyście spotkali pana co rozdaje w ten świąteczny czas prezenty to możecie szepnąć słówko od nas, że przydały by się nam nowe telefony. (zakup planujemy po świętach, więc podpowiedzi w bardzo rozsądnych cenach mile widziane…)

*Materiał nie jest sponsorowany przez żadnego z operatorów!

2 comments on “Jak szybko zarejestrowałyśmy telefon z korzyściami dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.