My na Welconomy Forum in Toruń 1017

Kolejne Welconomy Forum in Toruń za nami. To był dobry czas…

W życiu jest tak, że często spotykamy ludzi którzy nie powinni zostawać z nami na dłużej, jednak jest inaczej. I w tym przypadku właśnie tak było. Trafiłyśmy na wspaniałych ludzi którzy widzą nas w tym projekcje i chcą abyśmy się tam rozwijały. Pana Jacka Janiszewskiego (organizator Forum) spotkałyśmy jak wielu wykładowców na studiach. Tych pierwszych, licencjackich, wykładał nam socjologię. I to tam zauważył nasz potencjał i do dziś chce nas wspierać w tym co robimy.

Widzicie warto się udzielać i pokazywać w różnych miejscach i wydarzeniach, bo możemy tam zawsze spotkać ludzi którzy myślą podobnie i mogą pomóc, doradzić i wspierać. A takie osoby są bardzo ważne i potrzebne, bo to właśnie one „pchają nas” do przodu i pozwalają się rozwijać.

Więc co roku dzięki Welconomy Forum in Toruń mamy przyjemność obcować z najważniejszą tematyką jaka jest obecnie w kręgach biznesu, polityki i obszarów tematyki społecznej. A do tego konfrontować swoje opinie i poglądy z ludźmi którzy piastują ważne stanowiska.

Jak wypadamy? Chyba dobrze, bo nie było zażaleń, wręcz przeciwnie- usłyszałyśmy wiele pozytywów na swój temat. I doszłyśmy do wniosku, że mamy wiedzę i wiemy jak ją wykorzystać, jak rozmawiać aby przekazać to co chcemy.

W tym roku forum w Toruniu zaskoczyło nas rekordowym zainteresowaniem, w holu i na korytarzach było pełno ludzi to samo w salach konferencyjnych. To tylko pokazuje potrzebę takich spotkań, które adresowane są właściwie do wszystkich. Służą one wymianie poglądów pomiędzy przedsiębiorcami z wielkich, średnich i małych firm, a politykami z różnych partii, samorządowcami i dziennikarzami.
Toruńskie Forum to jedno z większych spotkań tego typu w Polsce. Gdzie obok siebie spotykają się  politycy, naukowcy, eksperci, ludzie biznesu i przedstawiciele świata mediów i zwyczajni ludzie ulicy. Gdzie każdy ma prawo powiedzieć co myśli i jakie widzi metody do rozwiązanie problemów o których się rozmawia. Gdzie się dyskutuje, bez obrażania się na siebie i krzyku. To miejsce dialogu i próby rozwiązania problemu.

A tu GALERIA ——–> TU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.